MANDALA, zdrowie, terapia, rozwój


Studio Zdrowia, Terapii i Rozwoju MANDALA 

zaprasza Was na trzydniowe spotkania artystyczne przeznaczone dla wszystkich kobiet poszukujących inspiracji i nowych pomysłów na pozytywne zmiany. Każda z nas znajdzie tu przestrzeń dla siebie – artystyczną, sportową, pracy z ciałem i rozwoju wewnętrznego.


Odpocznij od zgiełku codzienności, spędź czas w miłej, inspirującej atmosferze, naucz się czegoś nowego...
W programie między innymi - joga, flamenco, latino-body, rękodzieło artystyczne, naturoterapia, plenerowa sesja fotograficzna w stylu folk, koncert relaksacyjny, warsztaty dla mam z dziećmi, rękodzieło dla dzieci, kiermasz biżuterii...

ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy, jeśli możesz prześlij dalej do ewentualnych zainteresowanych;-))
27-28 czerwca, 4 lipca
Studio Mandala, ul. Aleja Henryka 26, Dom Rzemiosła
szczegóły:


Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy działalność Studio Zdrowia, Terapii i Rozwoju  „MANDALA”. Gabinet powstał z inicjatywy terapeutów z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o analizę potrzeb środowiska, przeprowadzoną przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Kreacja.  Gabinet MANDALA jest miejscem gdzie stwarzamy przestrzeń opartą na wsparciu zdrowia oraz rozwoju różnorodnymi metodami. Nasze usługi będą skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy kompleksową i profesjonalną działalność terapeutyczną w zakresie:
-psychiatrii
-psychologii
-wsparcia rozwoju                      
-naturoterapii
-arteterapii
-muzykoterapii
-logopedii
-rehabilitacjiZapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu i ofertą szkoleniowo-warsztatową!!
ADRES: Chrzanów, ul. Al. Henryka 26, Dom Rzemiosła 26, III piętro